(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Переклад сайту

Переклад сайтів у нашому центрі перекладів – це виконання всіх робіт по створенню такого самого сайту, але іншою мовою: починаючи від перекладу текстової інформації, інтерфейсу, службової інформації та посилань і закінчуючи малюнками та навіть flash-анімацією.

Ми надаємо перекладацькі послуги, коли Вам необхідна мовна підтримка. Це може бути: регулярний переклад новин, статей або інших доповнень контенту сайта.

Послуги бюро перекладів "ДРУЖБА НАРОДІВ" у сфері перекладацької підтримки Інтернет-сайтів:

  • переклад сайтів, які ще розробляються;
  • переклад сайтів, які вже наявні в Інтернеті;
  • постійна мовна підтримка сайтів;
  • переклад графічних елементів сайтів, що розробляються або вже існуючих сайтів;
  • переклад невидимих елементів сайту: заголовки, описи, ключові слова;
  • верстання іншомовної версії сайту.

Ми виконуємо безкоштовно конвертацію контента в текстовий формат з метою розрахунку вартості. Переклад сайтів є різновидом письмового перекладу, що має свої особливості. Перекладач сайтів обов'язково враховує особливості і володіє специфічними навичками.

Наприклад, за даними досліджень, інформація з екрана сприймається гірше, ніж з аркуша паперу, тому переклад веб-сайту необхідно писати доступно і просто. Ми враховуємо таку специфіку електронного носія інформації при перекладі.

Крім того, до стилю викладу текстів веб-сайтів застосовуються більш високі вимоги, ніж до багатьох інших текстів. Саме тому, виконуючи переклад сайтів, ми завжди чітко дотримуємось стилю вихідного тексту, прекрасно усвідомлюючи, що стиль тексту визначається специфічністю аудиторії замовника.

Ми працюємо в контакті з відділом або компанією, що здійснює підтримку Вашого веб-сайту для вирішення всіх технічних питань, пов'язаних з перекладом сайта на іншу мову.