(044) 228-36-59   (098) 668-33-68
(099) 62-00-293   (093) 918-29-16
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Тестовий переклад

На жаль, іноді замовники сумніваються в якості перекладу, або не впевнені, що перекладач зможе дотриматись необхідної термінології.

Якщо обсяг вашого замовлення становить більше, як 80 сторінок, ми можемо запропонувати Вам безкоштовний тестовий переклад однієї умовної сторінки тексту. Для цього Вам необхідно надати весь текст, з якого ми вибираємо одну сторінку, на власний розсуд, і робимо безкоштовний переклад цієї сторінки.

Кожен перекладач має свій стиль перекладу. У деяких випадках безкоштовний тестовий переклад можуть виконати кілька перекладачів, після чого замовник має можливість самостійно обрати того, хто більше, з його точки зору, відповідає стилістичній точності перекладу. Зазвичай таким варіантом роботи користуються наші постійні клієнти.

Бували випадки, коли ми, виконавши якісний безкоштовний переклад отримували відмову від клієнта, а замовлення залишалось потенційним проектом.

Якщо Ваше замовлення > 80 сторінок, або тільки проект замовлення, ми можемо зробити для Вас платний тестовий переклад. Ви маєте можливість порівняти якість і вартість наших послуг з іншими перекладацькими компаніями.

Безкоштовний тестовий переклад виконується протягом робочої доби. Якість перекладацьких послуг ми вважаємо одним з найважливіших факторів нашої роботи, тому ми завжди співпрацюємо з професійними і досвідченими перекладачами різних мов.