(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Вичитування та редагування

Бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ надає послуги вичитування та редагування українською, російською та іноземними мовами. Залежно від Вашої потреби, Ви можете обрати найбільш зручний варіант даної послуги:

  • Перевірка вірності перекладу здійснюється професійним перекладачем відповідної мови і має на меті тільки перевірку вірності передачі змісту. Перевіряючий не виконує редагування стилю тексту або термінології, якщо невідповідне їх застосування не призводить до спотворення змісту тексту.
  • Стилістичне редагування здійснюється виключно носієм мови, тобто людиною, для якої мова є рідною/ і має на меті лише коректування стилю тексту. Відповідальність за спотворення змісту тексту або використання невірної термінології несе особа, яка здійснювала написання тексту або його перекладу іншою мовою.
  • Вичитування верстки необхідно, оскільки в процесі верстання в тексті можуть бути невірно розміщені перенесення, можуть «загубитись» окремі слова, літери, цифри та інші елементи, особливо, якщо верстальник не володіє мовою перекладу.
  • Вичитування зверстаного тексту виконується професійним перекладачем відповідної мови і полягає у перевірці відповідності між текстом оригіналу до його зверстаного варіанту.

Найчастіше у перекладі зустрічаються наступні помилки:

  • граматичні та лексичні (помилки в словах, пунктуації)
  • стилістичні (неузгоджений текст, невірно вжиті слова, вирази)
  • помилки в перекладі окремих слів та термінів
  • пропущені місця в перекладі.

Тоді переклад залишає бажати кращого

Часто в бюро перекладів надходять замовлення на вичитування вже перекладеної інформації. Наші фахівці завжди можуть виконати цю роботу, зробити редагування і коректування наданого перекладу. Вартість цієї послуги становить 50% від вартості перекладу подібного тексту.

Однак, якщо переклад не відповідає головним вимогам, або при роботі з перекладом застосовували програми-перекладачі, то в цьому випадку бюро перекладів "ДРУЖБА НАРОДІВ" має право розглядати його як повноцінне замовлення на новий переклад. Послуга на вичитування таких текстів не надається.