(044) 228-36-59   (099) 62-00-293
(093) 918-29-16   (098) 668-33-68
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Верстання тексту

Матеріали для письмового перекладу можуть бути надані в бюро перекладів ДРУЖБА НАРОДІВ практично в будь-якому форматі. Ми виконаємо Ваше замовлення на переклад в тому самому форматі або в будь-якому іншому електронному форматі, залежно від Вашого побажання.

У випадку, якщо ми просто копіюємо малюнки і таблиці з графічного файлу, з паперового носія або документа MS Word, ми не нараховуємо додаткової оплати за цю роботу, така послуга не розглядається нами як верстання тексту. Кінцевий варіант перекладу ми виконаємо максимально наближеним до оригіналу.

Якщо Вам необхідно отримати переклад, зверстаний в одному з графічних пакетів (PageMaker, CorelDraw, Photoshop, InDesign) і підготувати його до друку в поліграфії, ми нарахуємо додаткову оплату за цю послугу, тому що крім перекладача з текстом працює верстальник. В цьому випадку Вам потрібно надати шаблон для верстки і необхідні вимоги до макету для вірного друку документа.

Вартість даної роботи неоднозначна. Залежно від складності верстання, кількості графічних елементів, не від кількості знаків на сторінці, вартість може трохи змінюватись.

Увага! Верстання тексту здійснюється тільки для текстів, перекладених співробітниками нашої компанії.