(044) 228-36-59   (098) 668-33-68
(099) 62-00-293   (093) 918-29-16
Україна, Київ, вул. Чигоріна 61, к. 1

Казахська мова

  • письмовий, усний, нотаріально завірений переклад на казахську мову, переклад з казахської мови;
  • переклад на казахську мову, переклад з казахської мови дипломів, свідоцтв, прав, атестатів, довіреностей, трудових книжок;
  • переклад на казахську мову, переклад з казахської мови установчих документів, технічних документів (креслень, інструкцій, посібників);
  • переклад на казахську мову, переклад з казахської мови медичних документів (висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів);
  • переклад бізнес-планів, маркетингових досліджень, контрактів і договорів, бухгалтерської та фінансової звітності, економічних статей і літератури.
Звертайтесь, ми завжди до Ваших послуг!

Казахська мова є рідною для казахського народу, це мова добрих і привітних людей, мова приголомшливої краси степів з табунами коней, мова засніжених гірських вершин і блакитної гладі озер.

Самі казахи називають свою мову "аза тілі", що в перекладі означає материнська або рідна мова. Вона входить до кипчакської підгрупи тюркських мов. Загалом, рідною мовою в Казахстані говорить близько 9 мільйонів людей. У сучасній казахській мові виділяють три діалекти: північно-східний, південно-західний і західний.

Крім Казахстану казахською мовою розмовляють ще приблизно 8 мільйонів осіб, що мешкають більш ніж в 50-ти країнах світу. Територіальні відмінності казахської мови в цілому невеликі і ледве відчуваються носіями, а от коли справа стосується листування, можуть виникати труднощі. Це пов'язано з тим, що казахами різних країн використовується три види писемності: кирилиця, латиниця і арабська графіка.

Абетка, яка офіційно використовується в Казахстані, сформована на основі кирилиці та складається з 42-х літер. З яких 33 літери російського алфавіту і 9 літр специфічні, розташовані після російських літер, подібних за звучанням. Однак до 2025 року держава повинна з кирилиці перейти на латиницю. Таке рішення було прийняте президентом Нурсултаном Назарбаєвим у 20 12 році.

Виключно для казахської мови була створена унікальна комп'ютерна абетка, що носить назву "казновиця". Вона виявилась необхідною через те, що казахський кирилічний алфавіт містить літери, які неможливо передати звичайними шрифтами.

Цікавою особливістю казахської мови є те, що в більшості слів, як до речі і в французькій мові, наголос в падає на останній склад. У мові казахів сталий порядок слів речення: підмет-додаток – присудок. Іменники не змінюється за родами, але змінюється за приналежністю до певної особи, а прикметники не узгоджуються ані в числі, ані у відмінку.

В кінці варто зауважити, що не залежно від того, з казахами яких країн ви плануєте вести перемовини або листування: Казахстану, Китаю, країн СНД, Монголії, Афганістану, Ірану, Туреччини або іншими, вам знадобляться цікаві факти про казахську. Адже ніщо так не полегшує спілкування, як зацікавленість культурою, традиціями і мовою співрозмовника.