Переклад з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову

Бюро перекладів Дружба Народів завжди до ваших послуг! Зв'яжіться з нами за тел: (098) 668-33-68, (093) 918-29-16, (044) 228-36-59, або по електронній пошті:

Розцінки та способи оплати

Ми пропонуємо:

  • нотаріальний переклад, письмовий та усний переклад з азербайджанскої мови і на азербайджанську мову;
  • переклад свідотств, дипломів, аттстатів, трудових книжок, прав, доверіреностей з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад тендерної документації, установчих документів з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад технічних документів, інструкцій, посібників, креслень з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад мед. висновків, історій хвороби, довідок, фармацевтичних текстів з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад маркетингових досліджень, бізнес-планів, договорів, контрактів з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;
  • переклад фінансової та бухгалтерської звітності, економічних статей і літератури з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову;

Переклад з азербайджанскої мови та на азербайджанську мову в нашому бюро перекладів виконують дипломовані фахівці, а також перекладчікі-носії азербайджанскої мови.


А ось вам з порога цікавий факт: азербайджанська – мова, якою розмовляють більше за межами країни, де вона офіційна, аніж на її території. Як це можливо? Дуже просто: населення Азербайджану – це близько 9-ти мільйонів чоловік, а азербайджанська діаспора по усьому світу налічує близько 21-го мільйону! Шляхом нескладних підрахунків бачимо, що азербайджанською у світі розмовляє близько 30 мільйонів людей, які, незважаючи на різні країни проживання, дуже добре розуміють один одного, адже зберігають і передають мову предків.

Азербайджанська належить до тюркських мов та належить до огузької групи разом з найближчими «родичами» турецькою, гагаузькою та туркменською. Вона належить до групи аглютинативних мов, що означає, що корінь будь-якого слова є самостійним словом і має власне лексичне значення, а граматичні значення утворюються шляхом додавання однозначних суфіксів після кореня та основи слова.

Азербайджанська – дуже древня мова: усній мові, якою і досі спілкуються азербайджанці – близько 1300 років, а витоки літературної сягають аж у 12-те сторіччя.

Фонематичний склад азербайджанської налічує 15 голосних і 25 приголосних, які на письмі позначаються 32-ма літерами. Характерною особливістю мови є наявність голосних, що відрізняються за місцем вживання, тобто голосних переднього і заднього ряду, які не можуть зустрічатися у одному слові або словоформі (за винятком кількох слів). У азербайджанській є 9 коротких і 6 довгих голосних. Наголос, як правило, падає на останній склад, значення слова змінюється, залежно від наголосу.

Наразі у азербайджанській мові використовується кілька видів письма: латиниця – в самій Республіці Азербайджан, арабське письмо – в Іранському Азербайджані та кирилиця в Дагестані.

Дієслово у цій мові має аж 5 часів і 6 форм, а також, дієслово по відношенню до суб’єкта, об’єкта або дії може вживатися у 5 різних видах. Цим самим ми хотіли сказати, що самостійно вивчити азербайджанську дуже складно, тому по переклади варто звернутися до професіоналів.

Одним із ключових аспектів нашої діяльності ми вважаємо зручність співробітництва для клієнтів. Замовлення на переклад Ви можете розмістити по телефону, факсом, електронною поштою або особисто.

Ми працюємо більш ніж з 240 мовами та діалектами